Angajam consultant vanzari amanet si bijuterii, Galati, Tecuci si Bucuresti

Hai in echipa Amanet Romero!

Daca esti interesata sa te alaturi echipei noastre te asteptam cu CV-ul personal la oricare din punctele de lucru Romero. Ne poti scrie si un email la adresa andreistir@romero.ro.

Profilul candidatului ideal:
– deschidere in relationarea directa cu clientii
– corectitudine
– seriozitate la locul de munca.
– dorinta de invatare si perfectionare
– atentie distributiva
– atitudine pozitiva
– responsabilitate
– dinamism
– cunostinte operare PC
– minim studii medii finalizate
– cazier judiciar

Descrierea jobului:
– relatii directe cu clientii
– realizarea contractelor de amanet
– incasarea comisioanelor, prelungirea si achitarea contractelor de amanet
completarea documentatiei necesare
– Oferta (bonusuri, beneficii)
– scolarizare si calificare gratuita la locul de munca
– salariu atractiv
– bonuri de masa
– avantaje la cumpararea bijuteriilor din aur

Maia Bijou angajeaza CONSILIER VANZARI BIJUTERII – in orasul GALATI

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre si consideri ca te potrivesti profilului de mai jos, iti asteptam CV-ul cu mare interes la adresa andreistir@romero.ro

Profillul candidatului ideal:
– aspect fizic placut si ingrijit
– fire energica, entuziasta si pozitiva

– inovativa si dornica de autodepasire
– experienta in vanzari
– orientare pe nevoile clientului
– corectitudine si seriozitate la locul de munca
– cel putin studii medii

– realizarea operatiunilor de vanzare a bijuteriilor din magazinele firmei
– cunoasterea marfii din gestiune si prezentarea acesteia intr-un mod cat mai atractiv pentru viitorii clienti
– asumarea responsabilitatii in privinta gestiunii
– cumpararea obiectelor din metal pretios de la clienti si implicit realizarea unei evaluarii corecte a acestora
– deschiderea in invatarea de lucruri si activitati noi

Oferta (bonusuri, beneficii):
– conditii optime de lucru
– tichete de masa
– prime si bonusuri de performanta