Consilier Vanzari - Colentina -Bucuresti - Casa amanet Romero

Consilier Vanzari – Colentina -Bucuresti

#JOBinBucuresti sector 2, Colentina

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre si consideri ca te potrivesti profilului de mai jos, iti asteptam CV-ul cu mare interes pe adresa andreistir@romero.ro.

Viata este un cumul de ocazii in care putem sa invatam impreuna sa fim mai buni. Acesta poate fi un moment in care poti sa alegi sa petrecem un timp impreuna. Daca iti place sa interactionezi cu cei din jurul tau, daca iti place sa povestesti, daca esti corect si pozitiv, daca esti responsabil si iti place sa vinzi trebuie sa stii ca aici ai mediul perfect in care sa faci performanta.

Suntem empatici si dedicati, asa ca vom lucra impreuna sa cresti, sa faci performanta.

Iti propunem sa fii colegul nostru si sa parcurgem impreuna un drum in care experienta ta, abilitatile tale conteaza atunci cand apar oportunitati de cariera in cadrul firmei.

Studiile sunt importante pentru a putea face performanta impreuna. Ne dorim ca noul coleg sa aiba minim studii medii finalizate.

Profului candidatului ideal:

  • deschidere in relationarea directa cu clientii
  • corectitudine
  • seriozitate la locul de munca.
  • dorinta de invatare si perfectionare
  • atentie distributiva
  • atitudine pozitiva
  • responsabilitate
  • dinamism
  • minim studii medii finalizate

Descrierea jobului

  • relatii directe cu clienti ( consiliaza clienti functie de nevoile acestora)
  • realizarea contractelor de amanet ( verifica si evalueaza garantiile)
  • realizarea de operetiuni de schimb valutar si transfer de bani
  • incasarea comisioanelor, prelungirea si achitarea contractelor de amanet
  • tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • salariu motivant
  • bonusuri lunare motivante functie de performante
  • mediul lucru placut intr-o companie de succes, stabilia si in continua dezvoltare
  • training in vanzari oferit de firmele de consultanta partenere
  • perioada de formare in domeniul amanetului are loc la Galati pentru 3 saptamani ( costuri totale suportate de catre companie: cazare, transport, alte cheltuieli)
  • bonuri de masa
  • prime de sarbatori

Detalii despre activitatea Romero puteti gasi si pe www.romero.ro

Suna Linia Verde