Angajam Consultanti de vanzari Amanet Romero TECUCI
Angajam Galati Vanzari

Hai in echipa Amanet Romero! Oferta Angajare Romero

Recrutam pentru TECUCI!

Daca esti interesat/a sa vii in echipa noastra urmareste  trimite un CV si o scrisoare de intentie pe adresa: andreistir@romero.ro.

Cerinte angajare:Consultanti de vanzari Galati. Oferta Angajare Romero

– fire energica, entuziasta si pozitiva, aspect placut
– inovativa si dornica de autodepasire
– experienta in vanzari
– orientare pe nevoile clientului
– corectitudine si seriozitate la locul de munca
– dorinta de invatare si perfectionare
– cunostinte operare PC
– cel putin studii medii
Descrierea jobului
– consilierea clientilor functie de nevoile acestora
– cunoasterea marfii din gestiune si prezentarea acesteia intr-un mod cat mai atractiv pentru viitorii clienti
– cumpararea obiectelor din metal pretios de la clienti si implicit realizarea unei evaluarii corecte a acestora
– deschiderea in invatarea de lucruri si activitati noi

Oferta (bonusuri, beneficii):
– training si calificare gratuita la locul de munca
– conditii optime de lucru
– salariu atractiv
– tichete de masa
– prime si bonusuri de performanta

Trimite CV pe adresa: andreistir@romero.ro

Afla mai multe despre Romero vizitand siteul www.romero.ro, afla despre servicii si despre o parte din actiunile pe care Romero le-a sustinut de pe pagina de blog

as vrea sa:

Suna Linia Verde